Arya Müzik

Elektro gitar derslerinde neler öğretiyorsunuz ?

Elektro gitar derslerinde rock, hard rock, metal, blues, yabancı pop, türk pop, türk rock müzik türlerini içeren geniş bir repertuar çalışılmaktadır. Bu repertuarların yanı sıra hammer-on, pull-off, slayt, bend, vibrato,alternate picking, tapping tekniği, ekonomy picking, sweep picking, trill, penayla tapping, sweep-tap, çığlık, feedback gibi bir çok teknik uygulanmaktadır. Bu tekniklere paralel olarak temel müzik bilgileri alıştırmalar ve çeşitli gamlar da derslerde işlenmektedir.

Kaç ayda Öğrenebilirim ?

Kurs süresi kişinin yeteneğine ve çalışmalarına göre farklılıklar gösterse de ortalama öğrenme süresi 9 aydır. 9 ayını tamamlayıp 1. kuru bitiren her öğrenciye kurum müdürü tarafından imzalı belge verilmektedir. Ayrıca 1 yıldan daha fazla derslere devam eden öğrenciler, orkestra çalışmalarına katılıp öğrenci konserlerine çıkabilirler.

Sınıflarınız kaç kişilik ?

Gitar dersleri, özel ders veya grup ders olarak yapılmaktadır. Özel dersler, birebir yapılır ve daha profesyonel düşünen öğrenciler içindir. Hobi amaçlı düşünen öğrenciler için grup dersler uygundur. Grup dersler, aynı yaş ve aynı seviyede en fazla 2 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Kayıt yoğunluğuna göre 3 kişi olarak başlatılabilir.

Ücret ne kadar ?

Ders ücretlerini görmek için tıklayın.

Yaş sınırınız varmı ?

Gitar dersleri, 6 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.

Ders saatlerini ve günlerini öğrenebilirmiyim ?

Ders saatleri çok esnek olup öğrencinin boş olduğu herhangi bir saat kendisine rezerve edilmektedir. Dersler, haftada bir gün, bir saat, özel ders olarak yapılmaktadır. Gitar öğretmenlerimizin boş saatlerini öğrenmek için 0224 711 02 01 no'lu telefonu arayabilirsiniz.

Derse gelemediğimde telafi dersi yapıyormusunuz ?

Özel derslerde gelemediğiniz günler, boş olduğunuz başka bir günde telafi edilmektedir.

Sertifika veriyormusunuz ?

9 ay sonunda her öğrenciye kurumumuz tarafından katılım belgesi verilmektedir.

Derslerde nota eğitimi varmı ?

Müzik yapmak temel amaç olsa da müziği okuyabilmek yani nota öğrenmek önemlidir. Bu sebepten derslerin içeriğinde müzik teorisi adı altında nota eğitimi de mevcuttur.

Derslere başlamak için enstrüman almalımıyım ?

Evde her gün düzenli çalışabilmeniz için kendinize ait bir enstrümanınızın olması gerekmektedir.

Enstrümanım yok sizden temin edebilirmiyim ?

Arya Müzik enstrüman satış mağazamızdan dilediğiniz enstrümanı % 10 öğrenci indirimli fiyata satın alabilirsiniz. ürünleri görmek için tıklayın.

Derslere ek olarak ne gibi etkinlikleriniz var ?

Yılda birkaç kez düzenlenen öğrenci konserleri, toplu orkestra çalışmaları ve sanatsal geziler ders dışı etkinlik kapsamındadır.

Kurumunuzun fiziksel imkanları nelerdir ?

Kurumumuz bünyesinde derslikler,bekleme salonu,ücretsiz kafeterya,ücretsiz fotokopi,kablosuz internet ve müzik yayınları bulunmaktadır. Ayrıca tüm sınıflarımız klimalı ve tüm eğitim materyallerine sahiptir.

Ulaşım durumunuz nedir ?

Arya Sanat Merkezi, İnegöl şehir merkezinde olup otobüs duraklarına çok yakındır. Herhangi bir ulaşım sorunu bulunmamaktadır.Kroki için tıklayın.

Ödemelerde kredi kartı geçerlimi ?

Tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde tek çekim için herhangi bir fark alınmamaktadır. Taksitli ödemelerde banka anlaşmasına bağlı olarak fark uygulanmaktadır.

 


Müziği Seviyoruz

Arya müzikte yepyeni müzik aletleri bulunmaktadır!

GİTAR , SAZ , KEMAN

BATERİ , KANUN , NEY

gibi aletlerimiz bulunmaktadır. Yetenekli Eğitimciler

Arya müzikte kullanışlı ve kaliteli müzik aletlerimiz bulunmaktadır

Yetenekli müzik hocalarımız ile okulumuzda eğlenceli bir şekilde eğitim sunulmaktadır. 

Dersler
Kurumsal
Bizi Takip Edin